بلاگ آموزشی

طراحی سایت یک سرمایه گذاری کم هزینه و اثرگذار است. ژیکو وب

سایت ، نیازی که همچنان ادامه دارد!

چرا طراحی سایت همچنان مهمترین نیاز دیجیتال مارکتینگ است؟

در دنیای تکنولوژی امروز مهمترین اولویت هر کسب و کار طراحی سایت است. در اختیار داشتن یک وب سایت استاندارد و بروز سبب می شود با هزینه ای کمتر از سایر روش های بازاریابی بازدهی بیشتری را دریافت نماییم.

هزینه ساخت سایت تنها یک بار پرداخت شده و در طی زمان می بایست هزینه اندکی برای نگهداری پرداخت شود در حالی که برای استفاده از هر روش بازاریابی شما می بایست هربار هزینه زیادی را پرداخت نمایید.

با طراحی سایت محدودیت زمان برای معرفی خدمات و کسب و کار خود نخواهید داشت. به طوری که همگان می توانند در هر ساعتی از شبانه روز به وب سایت شما مراجعه کرده و یک مشتری بالقوه برای کسب و کار شما باشند.

طراحی وب سایت کمک می کند دامنه مشتریان شما توسعه پیدا کرده و برای پیشرفت به یک ناحیه جغرافیایی خاص محدود نباشید. به عنوان مثال ممکن است در بازه های زمانی مختلف حجم مشتریان شما کاهش یابد در حالی که در محلی دیگر نیاز به محصولات شما وجود داشته باشد. در این شرایط وب سایت به عنوان بهترین معرف عمل کرده و کسب و کار شما را رونق خواهد بخشید.

طراحی سایت یک سرمایه گذاری کم هزینه و اثرگذار است
طراحی سایت یک سرمایه گذاری کم هزینه و اثرگذار است

از دیگر مزایای طراحی سایت می توان به امکان دریافت نظرات افراد اشاره کرد. بدون شکل کلیه خدمات و محصولات شما برای ارائه به افراد بوده و پذیرفته شدن آنها توسط مشتریان موجب افزایش درآمد شما خواهد شد. طراحی سایت کمک می کند افراد مزایا و معایب کسب و کار شما را بیان کرده و بدین شکل قادر خواهید بود با اعمال نظرات محصول یا خدماتی مناسب افراد ارائه کرده و از سود بیشتری بهره مند شوید.

اما در اختیار داشتن سایت مزایای دیگری نیز در پی دارد. با قرار دادن توضیحات کامل خدمات و محصولات خود در وب سایت به همراه تصاویر آنها دیگر نیازی به توضیح این موارد به تک تک مشتریان نبوده و افراد می توانند با مراجعه به وب سایت شما اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایند. حسن این روش فراهم شدن امکان مقایسه در لحظه برای کاربر بوده که می تواند بهترین تصمیم را اخذ نماید.

در دنیای امروز شبکه های اجتماعی از محبوبیت بالایی برخوردارند و بسیاری از کسب و کارهای موفق نیز در این فضا فعالیت می کنند. اما باید توجه داشت فعالیت در این زمینه جایگزین طراحی سایت شما نخواهد بود. در کنار شبکه های اجتماعی شما به یک محیط رسمی برای معرفی خود نیاز داشته که با ساخت وب سایت به این مهم دست خواهید یافت.

اهمیت ساخت اپلیکیشن در کنار طراحی سایت

با افزایش محبوبیت استفاده از تلفن همراه اکثر کسب و کارهای اقدام به طراحی و معرفی اپلیکیشن های اختصاصی خود نمودند. طراحی اپلیکیشن موبایل سبب می شود قادر به ارائه طیف وسیعی از انواع امکانات به مخاطبان خود باشید. طراحی سایت در کنار اپلیکیشن به شکل مکمل اثر گذار است به طوری که افراد به وسیله وب سایت با برند شما و اپلیکیشن اختصاصی شما آشنا شده و قادر به دریافت خدمات شما خواهند بود.

طراحی اپلیکیشن نیز همانند طراحی سایت تنها نیازمند هزینه اولیه بوده و در ادامه تنها پرداخت هزینه های اندک نگهداری الزامی است. حسن استفاده از این دو این است که می توانید به دفعات دلخواه اطلاعات اعلامی خود را بروز کرده و هزینه ای پرداخت نکنید. در صورتی که در روش های سنتی شما برای هر بار بروز کردن اطلاعات می بایست هزینه های اضافی زیادی را پرداخت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *